Jindřich Mošna Ludvík Páleníček Orbis, Praha, 1954 velmi dobrý stav pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk.), obsahuje četná vyobrazení, 1. vydání, 144 stran
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
STELLA ZÁZVORKOVÁ .Alena Šloufová. Stella. O sobě.Nakl. Camis Praha 1998, kniha obsahuje 159 černobílých a 86 barevných fotografií a také ukázky z korespondence S.Zázvorkové. Pevná vazba. Vynikající stav, jako nová
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
Název : Nejen o soběAutor : Jaroslav Marvan Popis : Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1975 . Obal opotřebovaný, uvnitř dobrý stav.
Název : Soukromý život Jaroslava MarvanaAutor : Nová Jarmila, Nový Petr Eminent 1996. Popis : Kniha přibližuje soukromý život herecké legendy. Připravila ji hercova neteř společně se svým manželem. počet stran: 208 Nepoškozená, jako nová
140 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
Název : Sága rodu Budilova Autor : Olga Spalová Popis : Odeon, Praha, 1978, velmi dobrý stav, jen lehce zašpiněný přebal, orig. celopl. vazba s přebalem, edice Klub čtenářů-sv. 416, 1. vydání, 376 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, Olga Spalová - Sága rodu Budilova
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
2 x W.Matuška
WALDEMAR MATUŠKA. IVAN.FOUSTKA.TO VŠECHNO VODNES ČAS. PRAHA OLYMPIA. 1970.189 S.PEVNÁ VAZBA. FOT. A NOTOVÁ PŘÍL. V TEXTU. VYNIKAJÍCÍ STAV.+
Název
:
Svět má 24 hodiny (W. Matuška)
Autor
:
Matuška -Foustka
Popis
:
Nakladatel :Olympia Rok vydání :1982 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :velmi dobrá obálka - o W. Matuškovi
Stav
:
vynikající stav jako nová
120 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
Název : Thespidova kára Jana PivceAutor : Pivec Jan Popis : Nakladatelství (edice): Klub čtenářů Odeon
Rok vydání: 1985
Ilustrace/foto: foto čb
Počet číslovaných stran: 383
Poznámka ke knize: - vazba plátěná; obálka i kniha stav velmi dobrý
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
Název
: K. Höger - Z hercova zápisníku
Autor : kol.autorů
Popis : Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()
Stav : Antikvární již použité zboží.Stav : Dobrý
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
Název : Tvář bez maskyAutor : Pešek Ladislav Popis : Nakladatelství (edice): Klub čtenářů Odeon
Rok vydání: 1977
Ilustrace/foto: foto
Počet číslovaných stran: 310
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno; obálka stav přijatelný s výraznějšími stopami použití, kniha stav velmi dobrý
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
Kudy všudy za divadlem (Frant. Kovářík)Autor : Kovářík F.Popis : Nakladatel :Odeon Rok vydání :1982 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky - 360 str., čb foto
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
Název : Hraje František Smolík
Autor : Černý František
Popis : Nakladatelství (edice): Melantrich
Rok vydání: 1983
Ilustrace/foto: foto, 410s.
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno; obálka i kniha stav velmi dobrý
90 KčProdám26. 3. 2010Středočeský
©2006-2010 Bazar knih & Antikvariát Kontakt Podmínky Můj účet ©Publixe
Zábavná literatura BeletrieČasopisyDetektivkyDětská literaturaDramaOdborná literaturaHobbyKuchařkyMapyPočítačová literaturaPro mládežRományRomány pro ženySci-fi, FantasySkriptaUčebniceZábavná literaturaŽivotní stylDobrodružná literaturaPoezieOstatní knihy
Partneři: Webdesign Kabelky Prodám auto Finanční poradce Cateringové služby Catering Brno Lago di Garda ubytování Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy Last minute Poznávací zájezdy Itálie Poznávací zájezdy Francie Poznávací zájezd Paříž Poznávací zájezdy Londýn Poznávací zájezdy Řím Itálie ubytování v soukromí Chorvatsko ubytování v soukromí Itálie léto 2010 Bulharsko léto 2010 Bibione apartmány Levná dovolená u moře 2010 Dovolená 2010 u moře Last minute Egypt All-inclusive Exim tours Last minute Bulharsko Egypt Řecko Chorvatsko Francie Španelsko knihy